Jedną z naszych specjalizacji jest układanie płytek, w szczególności kompleksowe wykończenie łazienek. Posiadamy bardzo rozbudowany warsztat narzędziowy umożliwiający docinanie płytek na mokro oraz cięcia ich pod kątem 45 stopni. Przy układaniu płytek metodę wykończenia zawsze dobieramy do oczekiwań klienta i zawsze w przypadku wątpliwości staramy się doradzić jakie rozwiązanie wybrać w konkretnej aranżacji. W przypadku układania płytek w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (łazienki, wc), ważne aby przed układaniem płytek położyć warstwę folii w płynie - oczywiście to też wykonamy w razie potrzeby. Po ułożeniu glazury oczywiście wykonujemy także usługę fugowania i silikonowania zgodnie ze sztuką glazurniczą.

Pamiętaj! Jeżeli nie wiesz jaki produkt wybrać - zapytaj nas, a chętnie doradzimy. Jeżeli chcesz to kupimy go za Ciebie, a jego rozliczenie uwzględnimy w cenie usługi.

Kompleksowe wykończenie łazienki

Jeżeli szukasz kogoś kto kompleksowo wykończy łazienkę to doskonale trafiłeś. Poza układanie płytek, wykonamy wszelkie prace wykończeniowe aby łazienka na koniec naszej pracy była gotowa do używania. W przypadku naszych usług w razie potrzeby wykonamy biały montaż (wanna, brodzik, armatura łazienkowa), przeniesiemy instalacje elektryczną i wodno-kanalizacyjną, pomalujemy sufity, zamontujemy oświetlenie oraz grzejniki.

Układanie płytek nie tylko w łazienkach

Oczywiście w zależności od oczekiwań naszych klientów układamy płytki również w innych pomieszczeniach, takich jak kuchnie, hole, przedpokoje, czasem w zależności od preferencji nawet w salonach. Nie są nam obce również prace w pomieszczeniach technicznych takich jak kotłownie czy garaż, gdzie ważne jest aby zachować odpowiedni spadek to kratek kanalizacyjnych.


Wszelkie płytki jakie układamy są smarowane odpowiednio dobranym klejem do glazury. Nakładamy klej na ścianę/podłogę jak i na płytki aby maksymalnie wzmocnić ich przyczepność, Posiadamy odpowiednie przecinarki wodne jak i do cięcia na sucho. Szlifujemy płytki do kąta 45 stopni na narożnikach lub zakładamy listwy krawędziowe zgodnie z wymaganiami klienta, Stosujemy systemy poziomowania płytek żeby finalny efekt był jak najlepszy. Pamiętamy również o dylatacji w posadzkach która jest istotną sprawą przy kładzeniu płytek na podłogach lub ewentualnym przenoszeniu dylatacji jak i zachowaniu dylatacji przy ścianach by płytki mogło sobie swobodnie pracować w okresach zima/lato i nic nam nie pękało.