Oferujemy także montaż mebli kuchennych i wszelkich innych takich jak montaż szaf, regałów, komód, biurek, stołów - kupionych zarówno w marketach lub sklepach meblowych. Dlatego zlecając nam wszelkie prace remontowo-wykończeniowe i wybierając nas do montażu mebli, zyskujesz pełen komfort w postaci nieruchomości przygotowanej pod klucz - jedyne co zostanie do zrobienia to przywiezienie swoich rzeczy.

Meble składamy 10% taniej niż w przypadku montażu zleconego np. w markecie.

Montaż mebli IKEA i innych

Popularność mebli IKEA jest duża, przez co jest to jeden z częściej montowanych typów mebli przez naszych pracowników. Warto zauważyć, że od niedawna w Rzeszowie funkcjonuje kilka punktów odbioru, dzięki czemu montaż dokonać zamówienia na stronie IKEA każdego typu mebli, takich jak szafy, kuchnie, regały itp. Jeżeli poszukujesz kogo do montażu mebli zamówionych właśnie w IKEI to możesz również zlecić to naszym pracownikom. Oczywiście montujemy także zamówione w innych cieciach meblowych jak JYSK, BLACK RED WHITE, ABRA, BODZIO. Montaż mebli wykonujemy zgodnie z instrukcją producenta, w niektórych przypadkach gdy dostrzegamy taką potrzeby nawet proponujemy zastosowanie wkrętów czy mocowań lepszej jakości niż zalecane przez producenta oczywiście za zgodną i wiedzą klienta.

Montaż mebli kuchennych

Jeżeli zamawiasz gotową kuchnie i szukasz kogoś do montażu to także możesz zlecić to nam. Poskładamy szafki, powiesimy, poskręcamy, przygotujemy i dotniemy blaty jeżeli są one wykonane z drewna lub płyty meblowej. W ramach montażu możemy także zamontować sprzęt AGD takiej jak okap, kuchenka, zmywarka, piekarnik czy zlewozmywak. Warto zauważyć, że tego typu meble oferuje obecnie co raz więcej sieci handlowych zdążyło się już, że montowaliśmy kuchnie z Leroy Merlin, Castoramy, OBI itp.