W naszej ofercie możemy także zaproponować kompleksowy montaż paneli podłogowych oraz listew przypodłogowych. W ramach samego montażu oczywiście dokonujemy dokładnego oczyszczenia podłoża poprzez usunięcie np. pozostałości tynków, gładzi po wcześniejszy pracach. Kolejnym etapem przed położeniem podłogi jest dokładne odkurzenie z uwagi na to, że drobinki mogą powodować skrzypienie. Na tak przygotowaną podłogę możemy dopiero wykonać montaż podkładu, a następnie układane są panele. Podczas samego montażu zachowana jest dylatacja od ściany, żeby panele mogły pracować swobodnie. Podczas prac pamiętamy o zachowaniu czystości na łączeniach by kurz i trociny nie sprawiły że podłoga trzeszczy.

Pamiętaj! Jeżeli nie wiesz jaki produkt wybrać - zapytaj nas, a chętnie doradzimy. Jeżeli chcesz to kupimy go za Ciebie, a jego rozliczenie uwzględnimy w cenie usługi.

Układanie paneli winylowych i tradycyjnych

W ramach naszej oferty oferujemy zarówno układanie paneli MDF ale również układamy panele winylowe. Podczas montażu możemy także zamontować listwy progowe pomiędzy pomieszczeniami oraz ćwierćwałki przy oknach aby podłoga była wykończona w pełni.

Montaż listw przypodłogowych

Zlecając nam układanie podłogi zachęcamy także do skorzystania z usługi montaż listw przypodłogowych. Montujemy zarówno listwy plastikowe, drewniane, MDF oraz wykonanie z innych tworzyw. Narożniki i łączenia wykonujemy w zależności od preferencji zleceniodawcy, możemy wykonać docięcia pod kątem 45 stopni lub zamontować specjalne narożniki.