Głównym celem naszej firmy jest bycie ekipą świadczącą kompleksowe usługi od A do Z, abyś Ty jako nasz klient nie musiał martwić się szukaniem innych fachowców do tego samego zlecenia. Zwłaszcza, że w obecnych czasach ciężko znaleźć chętnych do np. drobnych przeróbek elektryczno-hydraulicznych lub kogoś kto np. przesunięcie gniazda lub wyłącznika zrobi wraz z uzupełnieniem bruzd, szpachlowaniem i malowaniem. Jesteśmy zarejestrowaną firmą na nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Zatem jeżeli potrzebujesz wyremontować swoje stare mieszkanie lub dom, jeżeli nabyłeś nowo wybudowany dom lub mieszkanie to dzwoń śmiało po darmową wycenę. Przyjedziemy, wykonamy pomiar i dostaniesz wycenę na maila. Żadne zlecenie nie jest za małe, żadne zlecenie nie jest za duże.

Materiały i towar - zamówimy i dowieziemy za Ciebie

Jeżeli jesteś zainteresowany komfortową usługą to możemy kupić materiały za Ciebie i dostarczyć je na miejsce prac, dzięki czemu zyskujesz czas i nie musisz sie martwić czy czegoś zabranie.

Kompleksowe wykończenie łazienki i wc

Kompleksowo zajmujemy się łazienkami, wszelkie przeróbki elektryczno-hydrauliczne jak przenoszenie/dokładanie/likwidacja włączników, gniazdek, światła. Wszelkich punktów wodnych czy kanalizacyjnych. Montujemy stelaże WC wraz z zabudową. Hydroizolację dwuskładnikową, folię w płynie, Układamy płytki, docinamy pod katem 45, fugowanie , sylikony, montaż baterii umywalkowych/prysznicowych natynkowych i podtynkowych, montaż grzejników. Odpływy liniowe, Kabiny prysznicowe, Wanny i ich zabudowa, szafki z umywalkami, Lustra wtopione w ścianę jak i wystające pod oświetlenie LED, Montaż drzwi wewnętrznych. .